???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / فرماندار کرج: جان انسانها در خطر است ، در خانه بمانید

فرماندار کرج: جان انسانها در خطر است ، در خانه بمانید

آیین باور – با ورود موج سوم کرونا در کشور و افزایش آمار جانباختگان ناشی از این بیماری، فرماندار کرج در اطلاعیه ای وضعیت را بسیار نگران کننده عنوان کرد و ضمن تسلیت به خانواده های داغدار و قدردانی از تلاش های شبانه روزی کادر درمانی، از عموم مردم خواست تا جایی که ممکن است در خانه ها بمانند و در صورت ضرورت حضور در اجتماع نیز پوشش ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.


وی با بیان اینکه کرونا پیر و جوان نمی شناسد و در موج سوم آمار مرگ و میرناشی از اوج گیری بیماری شیب صعودی داشته است، تصریح کرد: جان انسانها در خطر است و از دست دادن روزانه بسیاری از همشهریان و هموطنان موضوع جدی است که نباید آن را ساده انگاشت.
سفر و دید و بازدید ممنوع
قاسم پور با بیان اینکه بسیاری از خانواده ها در هفته های اخیر عزیزان خود را از دست داده اند، شرایط را ویژه و حاد خواند و گفت: ظرفیت مراکز درمانی تکمیل شده است و در شرایط فعلی مجبور به فعال کردن نقاهتگاه ها هستیم لذا از شهروندان استدعا می نماییم هر گونه دید و بازدید، مسافرت و خریدهای غیر ضروری را لغو و تعطیل کرده آن را به زمان دیگری موکول نمایند.
وی افزود: سلامتی بالاترین موهبتی است که آن را بیمارانی که این روزها در گوشه بیمارستان با کرونا دست و پنجه نرم می کنند بر آن واقف هستند، بنابراین از مردم می خواهیم که در مقابله با این بیماری، رفتار اجتماعی اگاهانه تری داشته باشند و مسئولان را در شکست موج سوم این بیماری شوم یاری دهند.
معاون استاندار در ادامه نیز از تشدید نظارت و پایش صنوف و نانوایی ها خبر داد و افزود: تیم هایی از بازرسان در دستگاه های مختلف فعال شده اند و با نظارت ویژه ای روند اجرای دستور العمل های بهداشتی را بررسی می کنند و در صورت مشاهده هرگونه بی توجهی برابر قانون برخورد جدی با خاطیان قوانین کرونایی برخورد می شود.
فرماندار کرج در پایان از مردم و اصناف نیز خواست تا همانند پیک اول شیوع کرونا برای حفظ جان خود و هموطنان از ضوابط بهداشتی تبعیت کنند تا شاهد کاهش سطح ابتلا و آمار مرگ و میر ناشی از این بیماری باشیم.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

پیام های آموزشی در خصوص واکسن کرونا ویژه افراد بالای 70 سال

آیین باور- تزریق واکسن باعث می شود سیستم ایمنی بدن در صورت ورود عامل عفونی …

باورهای غلط و حقایق درباره واکسن های کووید 19

یکی از عللی که برخی از افراد را در واکسن زدن دچار تردید می نماید …

عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد ساوجبلاغ، آزاد شد

آیین باور_ فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی البرز از آزاد‌سازی عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد قوهه …

پاسخی بگذارید