???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / استاندار البرز:نمایشگاه بین المللی باید در زمان مقرر راه اندازی شود

استاندار البرز:نمایشگاه بین المللی باید در زمان مقرر راه اندازی شود

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه نهایت همراهی را برای رفع موانع راه اندازی نمایشگاه بین المللی در البرز داشتیم، گفت: راه اندازی نمایشگاه بین المللی یکی از مطالبه های مهم و اصلی مردم و بویژه فعالان اقتصادی استان است از این رو باید طبق آنچه وعده داده شده در موعد مقرر، محقق شود.
شهبازی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به اشاره به موضوع مطرح شده از سوی اتاق بازرگانی استان در خصوص قانون مالیاتهای مستقیم ماده ۹۱، افزود: پیگیری های لازم از سوی اتحادیه های مربوطه صورت گیرد.
وی ادامه داد: در جلسات این شورا باید علاوه بر اعضای اصلی ستاد، نماینده رسته های شغلی حضور یابند تا در جریان مصوبات و اقدامات این حوزه قرار گیرند و در تصمیم سازی مشارکت داشته باشند.
شهبازی گفت: راه اندازی نمایشگاه بین المللی یکی از مطالبه های مهم و اصلی مردم و بویژه فعالان اقتصادی استان است از این رو باید طبق آنچه وعده داده شده در موعد مقرر، محقق شود.
وی افزود: مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در راستای رونق و جهش تولید، صادرات و پویایی چرخه اقتصادی استان بسیار حائز اهمیت است بنابراین باید به جد اجرایی شود و کسانی که در این راستا کوتاهی کنند مورد بازخواست قرار می گیرند.
استاندار البرز اضافه کرد: فرصت ها محدود است از این رو باید زمان را غنیمت شماریم و در راستای تحقق اهداف، برنامه ها و وعده ها با اهتمام ویژه ای وارد میدان شویم.
وی با اشاره به نقش تسهیل گری دولت در امور تولید و تجارت، گفت: بخش خصوصی البرز بسیار متعصب و کوشا هستند و حتی در بدترین شرایط اقتصادی نیز به حفظ چرخه تولید و اشتغال پرداخته اند بنابراین باید تدابیر لازم را جهت تسهیل در امور تولید، صنعت و صادرات در البرز تا جای ممکن اتخاذ کرد.
شهبازی با بیان اینکه در این برهه حساس البرز توفیق رشد ۷۲ درصدی صادرات را یافته، افزود: البته در شرایط کنونی با وجود تحریم های ناجوانمردانه و روندی که بواسطه شیوع بیماری عالمگیر کرونا بوجود آمده است، محدودیت های جدی ایجاد شده ولی مجموعه دولت در جهت تسهیل و رفع موانع از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

آماده باش گرمخانه های سراسر کشور، موج سرما در راه است

آیین باور_ با توجه به ورود موج جدید سرما در نامه‌ای به معاونین عمرانی استانداری …

پیکر زخم خورده کاخ تاریخی شهرستانک تیمار می شود

آیین باور – «با توجه به واگذاری کاخ شهرستانک به سرمایه‌گذار بومی بخش خصوصی، عملیات …

تشکیل کمیته سند راهبرد‌ی توسعه گردشگر‌ی البرز، روزنه ای برای رشد

آیین باور -فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از پیگیری طرح تشکیل کمیته …

دیدگاهتان را بنویسید