???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / پنج شهر البرز در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

پنج شهر البرز در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

آیین باور _ دورهمی در روز طبیعت ممنوع

فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا استان از قرار گرفتن ۵ شهرستان استان البرز در وضعیت نارنجی کرونا خبر داد، افزود: دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و فضای سبز استان در روز طبیعت(۱۳ فروردین) ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود.

فردی فرمانده قرارگاه عملیاتی مدیریت بیماری کرونا در استان البرز در حاشیه نشست امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین رنگ بندی شهرستان‌ها در زمینه شیوع کرونا اظهار داشت: در جدیدترین رنگ‌بندی اعلام شده ۵ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

فردی با اشاره به تداوم منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ الی سه بامداد، تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه پنج شهرستان استان در وضعیت نارنجی به سر می‌برند و به منظور سلامت مردم و با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و ستاد مدیریت استان بر پایی هر گونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت در تفرجگاه، بوستان ها و فضای سبز سراسر استان اکیداً ممنوع است و دستگاه‌های مسئول و نظارتی مکلفند از هرگونه تجمع و دورهمی جلوگیری نمایند.

وی تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون با همراهی مردم و تلاش مسئولین به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مدیریت نماینده عالی استان ویروس کرونا در استان مدیریت شده ولی با توجه به تغییرات جدید در رنگ بندی ها و برای جلوگیری از شیوع این ویروس بایستی کلیه دستگاه ها پروتکل های بهداشتی و رعایت نمودن فاصله گذاری ها اهتمام لازم را داشته باشند.

وی با ببان اینکه هر گونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت در استان ممنوع است، افرود: همه دستگاه ها موظفند مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا را رعایت کنند.

وی افزود: در این راستا دستگاههای نظارتی مثل سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، اتاق اصناف، اتحادیه ها و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی موظفند نظارت کافی را اعمال نمایند و همچنین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در خصوص تردد خودروهای شخصی در مناطق مورد نظر اعمال قانون نماید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به اینکه با توجه به وجود ویروس جهش یافته، وضعیت بیماری در استان بسیار شکننده است، افزود: بی توجهی به رعایت فاصله­ گذاری اجتماعی و پروتکل­های بهداشتی می­تواند برای سلامت همه مردم خطرات جدی به همراه داشته باشد.

وی افزود: در همین راستا دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است و شهرداری ها، نیروی انتظامی و صداوسیما همانند سال گذشته باید برنامه ریزی و اقدام کنند.

وی تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باتوجه به اهمیت موضوع باید در راستای اجرای این مصوبات اقدام و نظارت و پیگیری را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

A Brief Of fish hunter 360 Total Security

This is a brief of fish hunter 360 total secureness. This application was created with …

A Mobile VPN Router With respect to Online Proper protection

With special broadband becoming increasingly popular, mobile VPN routers are of big importance. They are …

تجهیز رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی البرز به سیستم دو گانه سوز

آیین باور _ مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید