???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / اجتماعی / دادستان البرز درنمایشگاه کتاب: سعی کنیم عشق و علاقه به مطالعه را در مردم بالاببریم

دادستان البرز درنمایشگاه کتاب: سعی کنیم عشق و علاقه به مطالعه را در مردم بالاببریم

آیین باور – دادستان استان در جمع صمیمانه خبرنگاران و در واپسین ساعات نمایشگاه کتاب البرز از علاقمندی هایش به کتاب و لزوم تغییر روش های سنتی نگارش و فروش کتاب گفت.

وی کتاب های دکتر شریعتی و شهید مطهری را از جمله کتابهای مورد علاقه ایام جوانی و دوران دبیرستان خود ذکر کرد و گفت: خاطره خوبی از کتابهای دکتر شریعتی دارم که به واسطه جلد سیاهش مادرم احساس نگرانی می کرد و می گفت: کتاب های اسلامی سیاه نیستند . اینها را نخوان اما وقتی گوشه ای از کتاب فاطمه را برایش خواندم علاقمند شد و مایل بود هر بار این کتاب  را مطالعه می کنم برای او هم بخوانم.

دوران دانشگاه تا کنون دیگر طیف مطالعه ام حقوقی شده است ،جامعه شناسی می خوانم و مطالب تخصصی کیفری،معاملات….مقاله های زیادی نوشته ام و برای اینکه از مطالعه دور نمانم تدریس می کنم .

نمایشگاه کتاب خیلی خوب بود من کتابهای حقوقی بسیار خوبی در این نمایشگاه دیدم بخش کودک غنی بود و برخورد مناسب ناشرین در توضیح و معرفی کتاب مناسب و محتوا از نقاط قوت این نمایشگاه بود.

بخش جنبی نوشت افزار بسیار پر رونق و خوب طراحی شده بود که متاسفانه کیفیت نسبتا پایین در برخی اقلام خانواده ها را از خرید منصرف می کرد.

باید سعی کنیم عشق و علاقه به مطالعه را در مردم بالاببریم . اگر چه کودکان ما تمام دنیایشان مجازی شده است نمی توان گفت یانگونه مطالعات آنها را با سواد می کند. ذهن بچه های مارا درگیر کرده است . همه نوع موضوعی دراختیار کودکان هست همه علایقشان در آن پیدا می شود ولی بسیار بی کیفیت و سطحی است . سطح مطالبی که فضای مجازی در اختیار می گذارد آنقدر عمقی نیست که بتوانند در دوران جوانی و دبیرستان ژست باسوادی بگیرند.

کتاب باید بگونه ای نوشته شود که خواننده به دنبال شماره های بعدی یا محتوای تکمیل کننده آن باشد .

 

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

کرج در موج چهارم کرونا؛تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی در البرز

آیین باور _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی …

شروع خیز بلند کرونا در کشور/جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای نقض قرنطینه کرونا مثبت‌ها در عید

علیرضا رئیسی روز شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: «گرچه از …

پنج شهر البرز در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

آیین باور _ دورهمی در روز طبیعت ممنوع فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با بیماری …

دیدگاهتان را بنویسید