???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / اجتماعی / نمایندگان مردم در جلسه شصتم شورا چه مسائلی را مطرح کردند؟

نمایندگان مردم در جلسه شصتم شورا چه مسائلی را مطرح کردند؟

آیین باور –شصتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در حالی آغاز بکار شد که یکی از اعضاء بر لزوم انظباط بخشی در امور مالی شهرداری تاکید و خواستار ارائه آمار نیروهای جذب شده در شهرداری این کلانشهر شد.

محمد حسین خلیلی اردکانی در نطق پیش از دستور خود در قالب تذکری از شهرداری کرج خواست آمار دقیقی در مورد وضعیت نیروی انسانی شهرداری کرج از بدو آغاز کار شورای پنجم ارائه شود.

وی با بیان اینکه قبلا نیز از طریق اعضای شورا درخواست مشابهی در این زمینه ارائه شده اظهار داشت: از آنجایی که در سال جدید هم نیروهایی جذب بدنه شهرداری شده اند، درخواست می شود ظرف یک هفته گزارش کاملی از آمار دقیق نیروهای جذب شده تحت عناوین مختلف ارائه شود.

عباس زارع در جریان جلسه علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه ما به دنبال عدم تحمیل هزینه های مضاعف به شهرداری هستیم، عنوان کرد: یکی از انتظاراتِ ما از شهرداری که در قیود بودجه نیز انعکاس داشته عدم بکارگیری نیروهای جدید و پرهیز از افزایش هزینه ها می باشد و باید به سمتی حرکت کنیم که بخش اعظم منابع مالی صرف کارهای عمرانی، خدماتی و زیرساختی شود.
وی با تاکید بر اینکه مقرر شده بخش هایی از شهرداری کرج در سال جاری به صورت شفاف و مکانیزه ارائه خدمت نمایند، اذعان داشت: ما به دنبال اتخاذ تصمیمات عاقلانه و کارشناسانه برای اداره کلانشهر کرج هستیم و کاهش هزینه ها، توجه به طرح های پژوهشی و رویکرد مطلوب زیست محیطی از مهمترین بُرش های بودجه مصوب است که بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
فرج اله ایلیات طی نطق پیش از دستور در ابتدای جلسه علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: بنده طی هفته گذشته بازدید مفصلی از آرامستان های بهشت سکینه (س) و بهشت علی (ع) داشته ام که ضرورت دارد در همین ارتباط گزارشی را خدمت اعضای محترم و اصحاب رسانه ارائه نمایم. در هر حال آرامستانها به جهت مراجعین خاصی که دارند از اهمیت بالایی برخوردار هستند و تکریم شهروندان می تواند تاثیر روحی خوبی در خانواده های داغدار ایجاد کند.
وی با بیان اینکه پروژه های کلنگ زنی شده در گذشته در مدیریت کنونی پیشرفت فیزیکی مطلوبی داشته و به بهره برداری می رسند، افزود: اقدامات خوبی در اطراف غسالخانه کنونی صورت گرفته و رضایت شغلی کارکنان نیز افزایش یافته است. همچنین زحمتکشان بهشت سکینه (س) دغدغه ها و مشکلاتی دارند رفع آنها باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.
این مسئول شهری در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: با تکمیل و بهره برداری از پروژه در دست اقدام بزرگراه شمالی بی شک بخشی از ساکنین استان تهران نسبت به خاکسپاری اموات خود در بهشت سکینه (س) اقدام می کنند که با در نظر گرفتن این مهم بایستی نسبت به تملک اراضی همجوار اقدام شود و با اجرای طرح های توسعه ای بتوانیم افق نیازها در آینده را پیش بینی نماییم.
رحیم خستو طی نطق پیش از دستور در ابتدای جلسه علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: امام جمعه محترم در خطبه های این هفته نماز جمعه از عدم فضاسازی به مناسبت اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان انتقاد صحیح و به حقی داشتند که این مهم باید مورد توجه دست اندرکاران در شهرداری کرج قرار گیرد.
وی افزود: بخش های مربوطه در شهرداری کرج اظهار می کنند که بسیاری از بیلبوردها و استندهای تبلیغاتی در اختیار این دستگاه نیست فلذا از سرپرست محترم شهرداری انتظار می رود گزارشی از تعداد و نحوه بهره برداری تابلوها و بیلبوردهای سطح شهر در اختیار نمایندگان مردم قرار گیرد، همچنین باید بدانیم که این بیلبوردها در اختیار چه شخصیت های حقیقی و حقوقی می باشد یا کیفیت قراردادها و واگذاری ها چگونه است؟!

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

چهل و پنجمین جلسه ستاد كرونا دانشگاه برگزار شد

در این نشست وضعیت بیماری کرونا و سازوکار لازم در بخش بهداشت ، درمان و …

هوای ناسالم میهمان البرزی‌ها می‌شود

ه گفته مدیرکل هواشناسی البرز کیفیت هوای استان به سبب تغییرات جوی، از امروز پنجشنبه …

دو ماه ديگر البرز از صادرکنندگان خوب واکسن کرونا در جهان می شود

آیین باور _پروژه های بیمارستانی ناتمام البرز تا پایان دولت به بهره برداری می رسند/استاندار …

پاسخی بگذارید