یکشنبه، 13 آذر 1401 - 17:56

معاون سیاسی استاندار البرز: برخی هنرمندان در برهه حساس به مردم خیانت کردند

عده ای نمک نشناس و هنرمند بی هنر در بزنگاهی که باید از حقانیت این مردم دفاع می کردند، دفاع نکردند.

آیین باور- دشمن شمشیر خود را علیه مقدسات ما از رو بسته است . پدافند غیرعامل مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه است که برای کاهش آسیب پذیری اعمال می شود و با مدیریت بحران که بیشتر حوادث طبیعی را در بر می گیرد تفاوت دارد. در بحث پدافند غیرعامل خانمها می توانند نقش مهمی داشته باشند. ،  توقع می رود همانند سایر صحنه هایی که قبلا فعالیت داشته اند، حضور پررنگ داشته باشند.

ولی پوری گفت: دشمن از، فاز نظامی دیگر حریف نظام مقدس جمهوری اسلامی نبوده و نیست مانند سالهای ۷۸-۸۸-۹۶-۹۸-و حالا هم در 1401 همانطور که طی هشت سال دفاع مقدس رزمندگان جلوی دشمن سد زدند محکم خواهیم ایستاد.

وی یادآور شد متاسفانه همانطور که مستخضرید عده ای نمک نشناس و هنرمند بی هنر در بزنگاهی که باید از حقانیت این مردم دفاع می کردند، دفاع نکردند سر سفره جمهوری اسلامی قد کشیدند، کسی شدند اشتهار یافتند اما در جایی که باید با مردم باشند و در صحنه های سیاسی اجتماعی باشند حضور نیافتند و خیانت کردند. هیچ گاه دل مردم از کم لطفی و بی غیرتی اینها صاف نخواهد شد.شما باید بصیرت افزایی کنید در بین مردم و احاد جامعه

ولی پوری گفت: حضور زنان در صحنه های انقلاب و جنگ تحمیلی که مثل شیر درخشیدند. مانند خانم معصومه آباد که در اردوگاه با ما  اسیر بود و نقش خود را ایفا می کرد.

معاون سیاسی امنیتی ، اجتماعی استاندار البرز با اشاره به جایگاه امروز زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه گفت:خانمها باید در صحنه های مختلف حضور یابند . گروهکهای معاند نظام اسلامی از جمله کومله که به خاک کشور هجوم آوردند توسط نیروهای رزمنده سرکوب شده اند .

همچنین درشرایطی که رسانه های معاند همانند وی او ای و  اینترنشنال و بی بی سی کاملا محرز در فضای مجازی با هدف توطئه فعال هستند، این رسالت شما خواهران و برادران عزیز را که در صحنه های مختلف مخضوصا سیاسی و اجتماعی دو برابر می کند.

توقع می رود هنرمندان ، احزاب و جریانهای سیاسی و گروه های دلسوز این مردم از ته دل مقابله هبه مثل کنند و جواب اینها را بدهند.

وی افزود: حضور خانمها در تحقق پدافند غیر عمل بسیار موثر است هر بانوی ایرانی می تواند در برابر تهدیدات ترکیبی و هوشمندانه دشمن ارزش ها سرمایه ها و دارایی های خود صیانت کند.تهدیداتی که می تواند در حوزه زنان رخ دهد باید شناسایی شوند و بر همین اساس تبنیاد خانواده حکیم شود.

کدخبر: 1032

خبرنگار: فریبا کلاهی

نویسنده: فریبا کلاهی