چهارشنبه، 23 آذر 1401 - 13:34

اولین جشنواره رسانه‌ای شهرداری به زودی داوری می شود

اختتامیه جشنواره شهر ما دی ماه برگزار می شود.

آیین باور- جشنواره «شهر ما» از چهار بخش‌ تخصصی و حرفه‌ای شامل مقاله و یادداشت، عکس، گرافیک و صفحه آرایی، طنز (مکتوب و تصویری)، خبر، مصاحبه وگزارش)،تشکیل شده است .

به گفته مدیرکل ارتباطات شهرداری مرکز یک بخش ویژه شامل مقالات تحلیلی مندرج در مطبوعات و خبرگزاری‌ها با موضوع شعار سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، همچنین بخش موضوعی و حمایتی شامل آثار مرتبط با مدیریت پسماند، چالش‌ها و تهدیدها در این جشنواره گنجانده شده است.

احسانی نژاد گفت: جشنواره شهرما  با احترام به تعاملات شهروندان، بخش مردمی شامل آثاری مرتبط با «مدیریت شهری» درنظر گرفته است که در صفحات شخصی اینستاگرام آنها منتشر شده است .

گفتنی است فرصت ارسال آثار و شرکت درجشنواره  ۱۵مهرماه بود که دوهفته نیز تمدید شد و خاتمه یافت. هم اکنون مراحل داوری آغاز شده است.

وی افزود: بیشترین آثار دریافتی مربوط به گزارش از بخش تخصصی و حرفه‌ای بود و برخی بخش‌ها مثل گرافیک و صفحه آرایی هم شرکت کننده‌ای نداشت.

احسانی نژاد اضافه کرد: داوری آثار شرکت کنندگان در دو مرحله، ۲۴ آذر و چهارم دی ماه برگزار می‌شود.  بخش‌های مکتوب دو داور و در بخش عکس یک داور از اساتید برتر رشته روزنامه نگاری و عکاسی انتخاب شده‌اند.

این مسئول گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، پس از اتمام مرحله داوری و انتخاب برگزیدگان، مراسم اختتامیه این جشنواره در اواخر دی ماه برگزار و از منتخبان هر بخش تقدیر می‌شود.

 

کدخبر: 1038

خبرنگار: فریبا کلاهی