دوشنبه، 26 دی 1401 - 12:39

کارت  سوخت اتوبوس فعال خارج استان ابطال می شود

شرکت پخش فرآورده های نفتی البرز ابطال و درجهت  بهبود وضعیت حمل و نقل استان استفاده می شود.

آیین باور- سرپرست معاونت عمرانی استانداری گفت: کارت های سوخت اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرج و دیگر شهرهای استان البرز که به طور مستمر در خارج از استان (بجز استان تهران) سوخت گیری می کنند باید توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی استان البرز ابطال شده و از این ظرفیت برای بهبود وضعیت حمل و نقل استان استفاده شود.

وی بر ضرورت ساماندهی جایگاه های سوخت CNG در کلانشهر کرج تاکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، فرمانداری شهرستان کرج باید نسبت به رسیدگی و هماهنگی امور مرتبط با جایگاه های سوخت در سطح شهرستان تدابیر لازم را اتخاذ نماید.

احمد افضلی با بیان این مطلب در نشست ساماندهی جایگاه های سوخت CNG  کرج اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مناسب به مردم، شهرداری کرج می بایست ظرف دو ماه آینده نسبت به راه اندازی جایگاه CNG اتوبوسرانی و جایگاه حصارک اقدام لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی افزود: انتقال یک دستگاه کمپرسور جایگاه CNG امام خمینی (ره) واقع در شهرستان فردیس به جایگاه در حال احداث بلوار بیهقی شهر کرج و همچنین راه اندازی جایگاه های CNG  عظیمیه و بیدار چشمه پس از رفع نواقص آن از دیگر اقداماتی است که باید از سوی شهرداری کرج مورد توجه قرار گیرد.

کدخبر: 1074