سه‌شنبه، 18 بهمن 1401 - 11:23

محدوده طرح ترافیکی زوج و فرد کرج شامل کدام مناطق می شود

طرح محدودیت ترافیکی از ۲۳ بهمن ماه در کلانشهر کرج به اجرا درمی آید، محدوده این طرح توسط پلیس مشخص شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با بیان اینکه طرح ترافیکی زوج و فرد به دلیل افزایش خریدهای پایان سال اعمال می شود گفت : طبق مصوبه شورای ترافیک استان، این طرح در بخشی از معابرپرتردد کرج از ساعت ۱۶ الی ۲۱ روز ۲۳ بهمن ماه لغایت ۲۸ اسفند ماه سال جاری ادامه دارد.

سرهنگ حمدالله رحمتی پور گفت: در هسته مرکزی شهر کرج محدوده بلوار جانبازان، بلوار دانشکده جنوب به شمال، تقاطع امام(ره)، میدان توحید، بلوار بلال، تقاطع هفت تیر و بلوار دانش آموز، بلوار علامه جعفری، بلوار جمهوری،پل شهدای روحانی، بلوار شهید مطهری، پل آزادگان و بلوار بسیج اجرا می شود.

رئیس پلیس راهور البرز گفت: کنترل ترددها در محدوده زوج و فرد با استفاده از دوربین های ثبت تخلف شهرداری کرج و حضور نیروهای پلیس انجام خواهدشد.

او افزود: این طرح به منظور ایمنی بیشتر، روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی زیست محیطی و ایجاد آرامش روانی برای خرید آخر سال مردم پیش بینی شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: خودروهای امدادی، حمل و نقل عمومی از شمول این طرح خارج شده اند. استفاده از وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس درقالب اجرای طرح زوج و فرد ازدیگر تمهیدات پیش بینی شده برای خدمات دهی به شهروندان است.

سرهنگ رحمتی پور گفت: همکاری بیش از پیش مردم در اجرای طرح زوج و فرد کرج به روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی می انجامد.

کدخبر: 1094

خبرنگار: فریبا کلاهی