چهارشنبه، 16 تیر 1400 - 08:51

استقرار دیزل ژنراتور برای جبران قطع برق احتمالی چاه آب شرب البرز

رایزنی ها و پیگیری های لازم صورت گرفت، مدیران آب و برق البرز برای مدیریت صحیح با جدیت در میدان باشندشرکت توزیع برق البرز موظف است برق تمام نقاط استان را تامین کند.

آیین باور- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شرکت توزیع برق استان موظف است که تدابیر لازم را داشته باشد که برق حتی یک خانه قطع نشود چراکه رایزنی ها و سیاست های کلان در این رابطه صورت گرفته است.


شهبازی در بازدید شبانه از مرکز دیسپاچینگ برق استان که شامگاه سه شنبه صورت گرفت، افزود: طی چند روز گذشته به دلیل مشکلاتی که در خصوص تامین و توزیع برق استان وجود داشت، موجبات نارضایتی مردم فراهم شد.

وی ادامه داد: جلسات متعددی برای کمک به مسئولان مربوطه برای مدیریت صحیح حوزه آب و برق استان تشکیل دادیم که موانع را حل کنیم.

شهبازی گفت: امشب از نزدیک مرکز دیسپاچینگ استان را مورد بازدید قرار دادیم و طی گزارشی که ارائه شد روند توزیع برق به مناطق مختلف استان را پیگیری کردیم.

وی افزود: تلاش های مجموعه شرکت توزیع برق استان قابل تقدیر است، گفت: تصمیم گرفتیم به گونه ای رایزنی و اقدام کنیم که برق در هیچ نقطه ای در البرز قطع نشود.

استاندار البرز اضافه کرد: بر این اساس تامین برق مراکز درمانی و بیمارستان ها و مکان های عمومی در اولویت است و با حساسیت بیشتری قرار گرفت.

وی گفت: در سطح ملی نیز تصمیمات بزرگی گرفته شد و البرز نیز در همان راستا حرکت می کند که مردم با کمترین دغدغه در این خصوص مواجه باشند.

شهبازی افزود: شرکت توزیع برق استان موظف است که تدابیر لازم را داشته باشد که برق حتی یک خانه قطع نشود چراکه رایزنی ها و سیاست های کلان در این رابطه صورت گرفته است.

وی گفت: همچنین مدیران مربوطه را موظف کردیم که برای چاه های آب استان دیزل ژنراتور مستقر کنند تا در مواقع قطعی برق احتمالی، اختلالی در تامین آب شرب مردم ایجاد نشود.

کدخبر: 110