جمعه، 19 خرداد 1402 - 12:29

آموزش، اولین اولویت روابط عمومی استان است

نشست مشترک انجمن روابط عمومی ایران در استان البرز برگزار شد.

آیین باور  برای نخستین بار نشست مشترک انجمن روابط عمومی ایران در استان البرز برگزار شد.

دبیر کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایرا،ن شهردار و رئیس شورای اسلامی محمد شهر و استا امیر عباس تقی پور  در این نشست حضور داشتند.

رئیس انجمن روابط عمومی استان البرز  در این جلسه با اشاره به اینکه انجمن روابط عمومی استان البرز دوره دوم خود را تجربه می کند، ابراز امیدواری کرد حمایت همه جانبه انجمن روابط عمومی ایران تاثیرات لازم در روند رشد این انجمن را داشته باشد.

محمدرضا جهانشاهلو  از برگزاری کلاس های آموزشی و همایش های بزرگ در حوزه های مختلف هنر هشتم توسط انجمن روابط عمومی استان البرز خبر گفت و افزود:انجمن روابط عمومی استان البرز این آمادگی را دارد تا علاوه بر عضو گیری و توسعه تشکیلات انجمن به تخصصی شدن روابط عمومی ها کمک کند .

دبیر کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایران هم از برگزاری این نشست با حضور شهردار و رئیس و سخنگوی شورای اسلامی تشکر و قدر دانی کرد .

امیر عباس تقی پور با بیان اینکه روابط عمومی ها امروز  کار آمد و با کیفیت تر از گذشته شده اند و وظایف  خود را با استفاده از فناوری های مدرن به خوبی انجام می دهند و این نتیجه چندین سال تلاش همکاران من در این حوزه بوده است .

وی با بیان اینکه باشگاه مدیریت ارتباطی یونسکو ایران دارای دپارتمانی است که می تواند روابط عمومی ها را  ارتقا بدهد .

تقی پور افزود : ۷۰ سال زمان برد تا روابط عمومی ها عقب ماندگی های خود را جبران کنند و امروز سازمانی موفق است که دارای یک روابط عمومی موفق باشد  چرا که آینده روابط عمومی تضمین شده است .

شهردار محمد شهر هم از رئیس و اعضای انجمن روابط عمومی استان البرز قدر دانی کرد و گفت : تلاش همه ما این است که خدمت مطلوب و مناسب به مردم و همشهریان داشته  باشیم و روابط عمومی آموزش دیده می تواند بازوی توانمند مسئول باشد.

مهرداد حسن زاده با ابراز خرسندی از آغاز فعالیت دور دوم انجمن روابط‌عمومی ایران در استان البرز   از همکاری های مشترک با این انجمن استقبال کرد.

رئیس شورای اسلامی محمد شهر هم در این نشست  گفت: انجمن می تواند از سالن همایش ها و فضای نمایشگاهی این شهرداری و دیگر امکانات حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی برای فعالیت های آموزشی و نمایشگاهی خود استفاده کند.

وی همچنین با اشاره به فعالیت گسترده سازمان متبوع خود در حوزه پژوهش و مطالعات اجتماعی افزود: آماده ایم در این زمینه نیز با انجمن همکاری داشته باشیم. 

در پایان این نشست  دبیر کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایران با اهدا لوحی از شهردار محمدشهر و مدیر روابط عمومی این شهرداری قدر دانی کرد .

کدخبر: 1215