چهارشنبه، 31 خرداد 1402 - 12:30

برگزاری جشنواره اوقات فراغت تابستانه در محلات کم برخوردار

جشنواره اوقات فراغت تابستانه با هدف پویایی مناطق کم برخوردار برگزار می شود.

آیین باور-سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: استفاده صحیح و بهینه از اوقات فراغت در فصل تابستان و بهره‌مندی عموم مردم اعم از دانش‌آموزان و خانواده‌ها مدنظر ماست و از فرصت بوجود آمده برای افزایش روحیه و نشاط اجتماعی، آموزش، تفریح و سرگرمی شهروندان استفاده خواهد شد.

اشتری گفت: برنامه ریزی ویژه‌ای در اوقات فراغت تابستان ۱۴۰۲ شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به لیگ سرگرمی بازی‌های توپ و تور با محوریت خانواده، لیگ رایانه‌ای و بازی‌های کامپیوتری نوجوانان و جوانان، نگارخانه هنر و فرهنگ، اجرای نمایش کودک با محتوای آموزشی و جشنواره‌های مختلف فرهنگی هنری اشاره کرد.

به گفته وی : سرآغاز این برنامه‌های متنوع از برگزاری نمایش کمدی موزیکال "جنگل سوخته" در تاریخ ۳۱ خرداد ساعت ۱۱ صبح در فرهنگسرای مهر(مهرشهر کرج) شروع خواهد شد که به مدت هفت روز در مراکز متعدد فرهنگی اجرا می‌شود.

اشتری در پایان ضمن دعوت از تمامی شهروندان جهت شرکت در این رویدادهای رایگان فرهنگی، هنری و تفریحی، افزود:‌ امیدواریم با استقبال عموم مردم و اهتمام مجموعه مدیریت شهری، شاهد نتایج مثبت و تأثیرگذار این برنامه‌ها در بین شهروندان کرجی، بویژه نسل نوجوان و جوان باشیم.


کدخبر: 1234