دوشنبه، 17 مهر 1402 - 20:36

وزیر کشور در البرز: افزایش اختیار استانداران اهرم توسعه است/ماجرای آرمیتا گراوند شفاف است

اگر استانداران اختیارات بیشتری داشته باشند می‌توانند این ظرفیت را تسریع کنند که این موضوع در جلسه بررسی شد.

آیین باور - وزیر کشور در حاشیه نشست مشترک معاون اول رئیس جمهور با استانداران، محرومیت زدایی و مولد سازی را هدف اصلی این نشست خواند و گفت: درخواست استانداران در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت.

احمد وحیدی روز دوشنبه محرومیت به ویژه در موضوع آب‌رسانی در مناطق محروم را جزو اولویت‌های جلسه مطرح کرد و گفت: ظرفیت بسیار خوبی در مولدسازی وجود دارد که می‌توان با کمک آن خیلی از ‌پروژه‌های نیمه‌تمام را دنبال کرد. اگر استانداران اختیارات بیشتری داشته باشند می‌توانند این ظرفیت را تسریع کنند که این موضوع در جلسه بررسی شد.


ماجرای آرمیتا گراوند شفاف است

رئیس شورای امنیت کشور همچنین خصوص حادثه پیش آمده برای آرمیتا گراوند اظهار کرد: این مساله کاملا روشن و شفاف است؛ این حادثه‌ای است که امکان دارد هر روز در هرنقطه‌ای از کشور رخ دهد.

وحیدی اضافه کرد: دشمنان و کسانی نمی خواهند آرامش روحی و روانی برای مردم وجود داشته باشد، به خصوص شکست‌خوردگانی که تلاش کردند کشور را به آشوب بکشانند اما از ملت تو دهنی خوردند، قصد داشتند هر حادثه‌ای که ممکن است در کشور اتفاق بیفتد را به ماجرایی تبدیل کنند و به نفع خودشان سوءاستفاده داشته باشند که درباره این دخترخانم جوان هم پیش آمد. البته مورد اعتنا قرار نگرفت...عجیب این است که در هر ماجرایی به جای همدردی با خانواده‌های این افراد، او را دستاویز سوءاستفاده‌های خودشان قرار می‌دهند که بسیار زشت و زننده است.

وی با تأکید بر اینکه ماجرا کاملا روشن بود و به موقع به این حادثه رسیدگی شد، تصریح کرد: شهرداری تهران، دستگاه‌های مربوطه و خانواده این دخترخانم، خیلی روشن و شفاف همه چیز را گفتند. کسانی که نه به جان این دخترخانم و نه پدر و مادرش اهمیت می‌دهند، تلاش کردند این را به اغتشاش تبدیل کنند که ناموفق بودند و دروغگویی‌های آنها رسوایی بزرگی برایشان رقم زده است.


کدخبر: 1344