چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 11:22

شناسایی و به پلیس معرفی کنید

موبایل دزدان مامورنما بازداشت شدند

سارقانی که خود را مامور انتظامی معرفی می کردند

آیین باور - فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند حرفه ای سارقان مامورنما خبر داد و گفت: با دستور مقام قضائی تصاویر بدون پوشش این متهمان برای شناسایی از سوی مال باختگان منتشر می شود.

،سردار حمید هداوند گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه شهروندان از سوی چند سارق تحت پوشش مامور، دستگیری آنها به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. آنها تلفن همراه شهروندان را گرفته و به سرعت متواری می شدند سارقان خود را به عنوان گشت و نیروی پلیس با خودروی شخصی معرفی و اقدام به سرقت می کردند که می طلبد مردم در مواجهه با کسی که خود را مأمور معرفی می کند ، با لباس و خودرو شخصی است مطالبه کارت شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش چندین روزه و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی- پلیسی موفق به دستگیری 2 نفر در خصوص این سرقت ها شدند، اظهار داشت: افراد دستگیر شده از متهمان سابقه دار و حرفه ای در امر سرقت هستند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اعتراف متهمان به چندین فقره سرقت با شیوه های جعل عنوان مامور، خطاب به شهروندان گفت: شهروندان در صورت مواجهه با افراد مشکوک با ۱۱۰ تماس بگیرند تا بلافاصله نزدیکترین گشت انتظامی به محل اعزام شود.

سردار هداوند در پایان خاطرنشان کرد: با دستور مقام قضائی تصاویر بدون پوشش این متهمان منتشر می شود تا چنانچه شهروندان با این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج-میدان طالقانی- بلوار تعاون- ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.


کدخبر: 1354