سه‌شنبه، 21 آذر 1402 - 15:53

تملک و تعریض بلوار ارم در صدر اولویت هاست

تملک و تعریض بلوار ارم با استفاده از ظرفیت قانونی در جهت رفاه شهروندان،در صدر اولویتهاست

آیین باور - نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت:صلابت و سلامت دستگاه قضا در کنار خادمین اجرایی مدیریت شهری باعث  تسریع در اجرای پروژه ها و خدمت به شهروندان می شود . 

علیرضا رحیمی محمودآبادی ضمن بیان اینکه تعریض بلوار ارم جزء پروژه های اولویت دار است اظهارداشت: تملک و تعریض بلوار ارم در دستور جدی شورا و مدیریت شهری قرار گرفته است که با مصوبه اخیر شورا 20%مازاد بر کارشناسی در راستای  تشویق و ترغیب بیشتر مالکین جهت توافق در مسیر تعریض این معبر صورت گرفت.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اسلامی بیان کرد: انتظار می رود مالکان در مسیر تعریض بلوار ارم اعم از مالکین بخش خصوصی و دستگاه های دولتی با توجه به اولویت دار بودن این پروژه و اینکه شهروندان عزیز در مسیر، ساعات مدیدی در طول شبانه روز در ترافیک سپری می کنند لذا عزم مدیریت شهری بر این است که این تعریض اتفاق افتد در غیر اینصورت با قوه قهریه قانون مواجهه خواهند شد.

رحیمی محمودآبادی از مجموعه دستگاه قضا در همکاری با مدیریت شهری کرج تشکر و تاکید کرد :امروزه اقدام صریح و دقیق دستگاه قضا بر مبنای قانون بمنظور رفاه حال شهروندان عزیز بی نظیر است.


کدخبر: 1470