شنبه، 02 دی 1402 - 14:02

تجهیز خدمات شهر بودجه می گیرد

برای تامین تجهیزات و خودروهای خدمات شهری،آتش نشانی و پسماند بودجه تخصیص می‌شود

آیین باور_ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست گفت: سیاست شورای شهر و تکالیف کمیسیون خدمات شهری این است تا جایی که می توانیم تجهیزات و خودروهای مورد نیاز خدماتی را تأمین کنیم. 

محمدجواد چپردار در مانور عملیات زمستانی گفت:امیدواریم مدیریت شهری با بهره مندی بهینه از نیروی انسانی،خودرو و تجهیزات در شرایط فصل زمستان،بارش برف و یخبندان بتواند کمک حال ارائه خدمات به شهروندان باشد.

 رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرج گفت: سیاست ما این است تجهیزاتی را که با استاندارد این کلان شهر فاصله زیادی دارد تأمین کنیم.

 چپردار در ادامه با اشاره به اینکه رونمایی از تجهیزات جدید مدیریت شهری و ماشین آلات سازمان های خدماتی به زودی انجام خواهد شد، بیان کرد: تلاش داریم بودجه سال جدید برای تأمین ماشین آلات به سازمان‌ها و معاونت ها تخصیص یابد. 

عضو شورای شهر کرج اذعان کرد: باتوجه به وسعت و جمعیت کلانشهر کرج و با در نظر گرفتن وظایفی که به عهده داریم نیاز است اندازه و کیفیت خدمات رسانی در مجموعه مدیریت شهری را ارتقاء دهیم.

 وی یادآور شد: مطالبات مردمی در حوزه مدیریت شهری زیاد است ، در این میان میتوان گفت در مسئله پاکیزگی و نظاف شهری اقدامات خوبی صورت گرفته اما با نقطه ایده آل فاصله داریم که امیدواریم زیرساخت ها را برای رسیدن به این مهم فراهم کنیم. رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری ضمن قدردانی ویژه از تلاش پاکبانان که در خط اول خدمت رسانی به شهر هستند از اهتمام مدیران،کارکنان و پیمانکاران سازمان های مربوطه و همچنین همراهی راهور فراجا در استان و شهرستان تشکر کرد.


کدخبر: 1479