جمعه، 29 دی 1402 - 12:27

فراخوان نخبگان:

شورای شهر کرج متخصصین و معتمدین را به مشارکت دعوت کرد

در راستای تصویب بودجه ۱۴۰۳ شهرداری کرج، علاقمندان شنبه 30دیماه ساعت ۱۴ در تالار شهیدان نژاد فلاح حضور یابند.

آیین باور_  رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر به منظور جمع بندی و هم اندیشی پیرامون بودجه ۱۴۰۳ شهرداری کرج با نگاه تخصصی، نیاز سنجی و نظام مسائل شهر کرج از کلیه متخصصین، نخبگان، معتمدین و علاقمندان آشنا به حوزه مدیریت شهری دعوت به هم اندیشی می کند.

محمد اسدیان گفت: شورای شهر به منظور تحقق بخش عدیده ای از نیازهای شهر و پیگیری آنها در سطح کلان، نیازمند همراهی و مشارکت سایر سازمان ها و نهادهای مرتبط جهت سهولت در امور شهر و شهروندان است. 

رییس مرکز پژوهش شورای شهر کرج با تاکید بر نقش مهم معتمدین در شناسایی و احصای مسائل شهر گفت: از  نظرات تخصصی و کارشناسی نخبگان ، معتمدین و علاقمندان آشنا به حوزه مدیریت شهری می توان در فرایند تدوین بودجه سال ۱۴۰۳ استفاده کرد تا گامهای مفیدتری برای توسعه شهر و برنامه ریزی مشارکتی برداریم.

اسدیان تاکید کرد: بی تردید برگزاری جلسات هم اندیشی درخصوص اراده شورای شهر بر اصلاح و پیشرفت و خدمت گذاری بیشتر به شهر و شهروندان است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: علاقمندان شرکت در این جلسه می توانند شنبه 30 دیماه ساعت ۱۴ در  سالن فارابی تالار شهیدان نژاد فلاح حضور یابند و ضمنا شهروندانی که بصورت حضوری نمی توانند در تاریخ مذکور حضور بهم رسانند نظرات خود را به آدرس ایمل krc@karaj.ir ارسال نمایند.


کدخبر: 1510