یکشنبه، 29 بهمن 1402 - 14:35

محله گلدشت، مورد توجه شورای شهر قرار گرفت

سالهاست رسیدگی جدی و خدمات رسانی به این محله کمرنگ بوده است.

آیین باور- نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در بازدید از این شهرک گفت: توجه ویژه به حریم شهر و‌حفظ آن یک وظیفه است، عدم توجه به اراضی گلدشت و سرانه های خدماتی زنگ خطری برای مدیریت شهری است و شهرک گلدشت اینک محله ای فراموش شده است.

علیرضا رحیمی افزود: در همین راستا رسیدگی جدی و خدمات رسانی به این شهرک اعم از جدول، آسفالت،سرانه ها و نگهداشت شهر با توجه به فاصله از مرکز شهر کمرنگ بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج عدم جلوگیری از تشکیل بافت غیر رسمی اراضی گلدشت را زنگ خطری برای مدیریت شهری دانست و گفت: اگر در شهرک گلدشت نظارت ویژه صورت نگیرد یک بافت غیر رسمی در اراضی اطراف مجموعه گلدشت شکل خواهد گرفت. 

علیرضا رحیمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مجوز حفر چاه آب از طریق آبفا در این شهرک خبر داد و اظهار امیدواری نمود که آب و فاضلاب با استفاده از چاه و قنات موجود بتواند بحث مشکلات آب و آبیاری را برطرف کند.

وی همچنین از عدم وجود حتی یک پارک،زمین ورزشی و سرانه فرهنگی در شهرک گلدشت یاد کرد و افزود: طی این بازدید و تصویب اعضای شورا حدود چهار هزار متر از ارضی موجود شهرداری برای ایجاد پارک،مجوز حفر چاه آب،بهسازی و جدولگذاری و آسفالت در برخی معابر شهرک جزءپروژه های تصویبی در بودجه 1403 قرار گرفت.


کدخبر: 1554