جمعه، 18 اسفند 1402 - 12:10

همدلی و خانه تکانی سبز مردمی

برای حمایت از آسیب دیدگان اسباب بازی و لباس مازاد را به غرفه های بازیافت تحویل دهید.

آیین باور - مدیرسازمان پسماند شهرداری کرج گفت: در راستای حمایت و خدمت رسانی به نیازمندان شهر و با بهره مندی  از ظرفیت های موجود در سطح شهر این سازمان  از عموم شهروندان دعوت کرد تا البسه و اسباب بازی های مازاد و سالم خود را به منظور اهدا به گروه های نیازمند به غرفه های بازیافت تحویل نمایند.

خسروی در خصوص  مراحل اجرایی طرح عید مهربانی گفت: این سازمان در مرحله اول با  اطلاع رسانی و دعوت از عموم شهروندان از آنها درخواست نمود پسماندهای کاغذ ومقوا ، پسماندهای دارو ، پسماندهای بسته بندی شیشه ای و فلزی، بطری ، و سایر پسماند های خشک قابل بازیافت را به این غرفه‌ها تحویل دهند

وی از عموم شهروندان  دعوت کرد تا  با حضور فعال و مشارکت گسترده در این طرح  رنگ شادی و نشاط را  بین خانواده های نیازمند پراکنده سازند .

این مقام مسؤول در ادامه ضمن تأکید بر فعالیت‌های تبلیغاتی با هدف فرهنگسازی، یادآور شد: طراحی و برنامه ریزی پادکست، تقدیر از همیاران بازیافت، ساخت محتواهای فرهنگی با مفاهیم مدیریت پسماند، ارائه هدایای ویژه عید در خانه‌های بازیافت از جمله دیگر برنمه‌های این سازمان برای عید 1403 است.

خسروی با بیان اینکه در این ایام با حجم بالای زباله‌ها مواجه هستیم، تأکید داریم شهروندان در تفکیک پسماند از مبدا را حین خانه تکانی رعایت کنند. 

وی در پایان به راه اندازی پویش سبز شو اشاره و تصریح کرد: شهروندان می توانند با ارسال کلید واژه سبز شو به تمامی صفحات مجازی شماره تماس 09226330617 عضوی از خانواده بزرگ سبز مدیریت پسماند شوند، در این میان افراد به قید قرعه جوایز نفیسی دریافت خواهند کرد.


کدخبر: 1582