جمعه، 21 اردیبهشت 1403 - 13:40

دور دوم انتخابات در حال اجراست

کرج ۹۱ هزار رای اولی دارد

استاندار گفت :البرز نماینده ای قوی برای حل مشکلات نیاز دارد

آیین باور_  این استان با توجه به مشکلاتی که در حوزه زیرساخت ها و نیازهایی که دارد، نیازمند نماینده ای قوی برای حل مشکلات خود است.

 مجتبی عبداللهی" روز جمعه در گفتگوی زنده خبری، افزود: ۲ نماینده استان البرز در مرحله اول انتخاب شدند و از توانایی لازم برای ساختن و توسعه هرچه بیشتر این استان بهره مند هستند .

وی بیان کرد: اهمیت مرحله دوم انتخابات مجلس کمتر از مرحله اول نیست و در این مرحله در حوزه انتخابیه کرج ، اشتهارد و فردیس ۲ نامزد انتخاباتی به رقابت خواهند پرداخت .

استاندار البرز ادامه داد: براساس گزارش هایی که از سه شهرستان استان البرز شامل اشتهارد ، کرج و فردیس در دومین مرحله دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتیم تا این لحظه حضور قابل توجهی از مردم را پای صندوق های رای شاهد هستیم .

پیش بینی ۸۷۰ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه کرج ، اشتهارد و فردیس

وی یاد آور شد: در دومین مرحله از دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوز ه انتخابیه کرج ،اشتهارد و فردیس ۸۷۰ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که ۶۶۷ شعبه آن در کرج ، ۱۵۴ شعبه در فدریس و ۴۸ شعبه در اشتهارد است .

استاندار البرز اضافه کرد: همچنین ۹۱ هزار و۷۰۲ رای اولی دراین مرحله از انتخابات درسه شهرستان کرج ، اشتهارد و فردیس داریم .

وی گفت: امیدواریم همچنان استان البرز در مرحله اول دوازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جزو چهار استان برتر کشور به لحاظ میزان مشارکت شد دراین دوره نیز رشد قابل توجهی در میزان مشارکت درمقایسه با دوره های قبل داشته باشد .

کدخبر: 1682