شنبه، 05 خرداد 1403 - 16:34

ساخت بیمارستان فوق تخصصی در فرودگاه بین المللی پیام

انعقاد قرار داد ساخت بیمارستان فوق تخصصی فرودگاه بین المللی پیام

آیین باور  -  بیمارستان فوق تخصصی و مجموعه واحد‌های اقامتی، پذیرایی و تجاری در قالب شهرک سبز در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام کرج ساخته خواهد شد . 

 قرارداد ساخت این مجموعه کامل شامل واحد‌های درمانی، صنعتی، صنفی توزیعی و خدماتی، دارای فعالیت‌های اقتصادی، تولیدی، فرهنگی، آموزشی، خدماتی و سایر فعالیت‌ها می شود که  مطابق با سیاست‌ها و مقررات مناطق ویژه اقتصادی و در چارچوب طرح جامع و کالبدی مصوب منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تنظیم شده است.

گفتنی است قرار داد مذکور با رعایت ماده (۲۲) قانون تشکیل و اداره مناطق ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۴ و سایر مقررات جاری کشور، فی مابین شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام و شرکت اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهرستان تهران، منعقد شده است.

احداث واحد‌های اقامتی موقت و اقتصادی هوشمند در قالب شهرک سبز به همراه مجموعه‌های تجاری، خدماتی و فضای عمومی با اولویت انتفاع کارگران و کارکنان شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام از مهمترین مفاد این قرارداد است.

احداث و بهره‌برداری هتل، اقامتگاه، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی، درمانگاه و ساختمان اداری از مفاد قرارداد‌های بین این منطقه و اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهرستان تهران است.

 

اکنون حدود ۳۰۰ واحد تولیدی و صنعتی با محوریت دانش بنیان‌ها در کنار فرودگاه بین المللی پیام فعالیت دارند.


کدخبر: 1749