سه‌شنبه، 12 تیر 1403 - 12:21

حمایت دستگاه قضایی موجب پیشرفت پروژه هاست

لذت همکاری را مردم چشیدند

آیین باور - رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمایت دستگاه قضایی استان موجب پیشرفت پروژه های عمرانی شهر کرج شده است و می توان گفت با بهره برداری به موقع پروژه  ها ، شهروندان لذت این همکاری را چشیدند. 

مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج به همراه اعضای شورای شهر به مناسبت هفته قوه قضائیه با حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز دیدار و گفتگو کردند . 

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ٧٢ تن از یاران باوفایش به زحمات و تلاش های مجموعه قضایی استان اشاره کرد و گفت :  اقدامات و خدمات شایسته دستگاه قضایی در راستای اجرای قانون، عدالت و احقاق حقوق مردم ستودنی است و همواره همکاری بیش از پیش با این نهاد تاثیرگذار در اولویت برنامه های اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر قرار دارد . 

مسعود محمدی از دست اندرکاران برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد و افزود: از حضور آحاد مردم و احساس مسئوليت آنان در قبال سرنوشت كشور تشکر می کنیم و امیدوارم  منتخب مردم با الگو برداری از منش شهید جمهور، شهید رئیسی در مسیر خدمت رسانی به کشور گام بردارد و تاکید کرد مجموعه مدیریت شهری کرج در این مسیرهمچون گذشته در مسیر آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود. 

وی به پروژه های عمرانی این کلانشهر اشاره و اذعان کرد: در شورای ششم همزمان پروژه های متعددی در سطح شهر تعریف و اجرایی شد که بسیاری از آنها منطبق با برنامه زمانی است که در هفته اخیر نیز پارک جهان دیدگان در محدوده جهانشهر به مساحت 18 هزار متر مربع به بهره برداری رسید . 

رییس شورای اسلامی شهر به پروژه بی آر تی اشاره کرد و افزود: این پروژه تقریبا تکمیل شده و اخیرا نیز مورد بازدید وزیر کشور و دادستان عمومی و انقلاب کرج قرار گرفته است و شهرداری کرج در حال برطرف کردن نواقص پروژه  است و بزودی زیربار ترافیک نمی رود. 

محمدی همچنین به پروژه پارکرود که با تعامل نهاد قضایی شکل گرفت، اشاره کرد و افزود:  فاز 2 پروژه در مراحل نهایی است و امکان بهره برداری در چندروز آینده مهیا خواهد شد و ادامه داد: با بهره برداری از فاز اول پروژه شاهد استقبال خوب شهروندان و مسافرین بودیم و انشالله با اتصال فازهای  1 و 2 این پروژه به یکدیگر ، قطعا  نمود بهتری در شهروندان پیدا می کند. 

گفتنی است در این دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک این هفته، از تلاشها و خدمات دادگستری درحوزه های مختلف تقدیر و تشکر نموده و خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش نهادهای قضایی با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی در مسیر خدمت رسانی بیشتر به شهر شدند.

کدخبر: 1863