چهارشنبه، 26 آبان 1400 - 12:31

نایب ریس کمیسیون تلفیق شورای کرج

ردیف‌های درآمدی بودجه شهرداری کرج واقعی نیست

نایب ریس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: بیشتر ردیف‌های درآمدی بودجه شهرداری صفر است و بسیاری از ردیف‌ها غیرواقعی است.

آیین باور - مریم قهرمانی صارم در نطق پیش از دستور بیست و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر کرج ضمن تشکر از اعضای شورای شهر کرج در خصوص برگزاری جلسات بررسی متمم بودجه، اظهارداشت: برخی از ردیف های متمم بودجه واقعاً نگران کننده است و در حال حاضر شرایط در این خصوص مطلوب نیست.

نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج بیان کرد: براین اساس اگر بودجه تهران ۶۰ هزار باشد، از این رقم ۶ هزار بودجه باید به کرج اختصاص یابد، با این روند امسال ۴ هزار بودجه شهر کرج نیز، محقق نمی شود.

قهرمانی صارم با بیان اینکه متاسفانه بیشتر ردیف های درآمدی ما صفر است و بسیاری از ردیف ها غیرواقعی است، گفت: وقتی برخی از ردیف های پیش بینی شده هشت یا هفت دوازدهم را نتوانستیم جذب کنیم، چگونه در ۴ ماه پایان سال مابقی بودجه را می خواهیم جذب کنیم؟
وی به شهردار کرج متذکر شد: این امر را واقعی تر و تیزبینانه تر مورد بررسی قرار دهید که تا پایان سال مشکلات مان کاهش یابد.

قهرمانی در بخش دیگری از سخنانش ضمن انتقاد از قطع آب و برق مجتمع های بدهکار توسط واحد اجراییات در روزهای پایانی هفته بیان کرد : پنجشنبه هفته گذشته برق دو تا از مجتمع های کرج قطع شد، با توجه به اینکه پکیج بسیاری از منازل برقی است، پس از اتصال جریان برق، دو روز زمان می برد تا پکیج ها وصل شود.

وی یادآور شد: از شهردار کرج انتظار می رود به تمام مناطق و واحد اجرایی نظارت داشته باشند که در آخر هفته مردم با قطعی برق مواجه نشوند، چرا که آنان ولی نعمتان ما هستند و باید در عمل هم ثابت کنیم.

کدخبر: 426