دوشنبه، 29 آذر 1400 - 09:34

استاندار البرز: کمبود پارکینگ زمینه ساز سرقت خودروها شده است

نهضت پارکینگ سازی باید در البرز نیز راه اندازی شود . بیشترین سرقت ها بدلیل عدم وجود مکان مناسب برای پارک ماشین صورت می گیرد.

آیین باور - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نهضت پارکینگ سازی نیز باید در البرز راه اندازی شود چراکه بیشترین سرقت ها بدلیل عدم وجود مکان مناسب برای پارک ماشین صورت می گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در شورای راهبردی مقابله با سرقت که روز شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: باید از توان نیروهای محلی و معتمدان برای مراقب از محله ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: ضرورت دارد با دریافت مشاوره از صاحب نظران در خصوص تدابیر لازم جهت پیشگیری از جرم را اتخاذ کنیم.

عبداللهی گفت: البرز باید با اقدامات و برنامه هایی که در خصوص پیشگیری از جرم عملیاتی و اجرایی میکند، به الگویی برای سایر استان ها تبدیل شود.

وی افزود: فرمانداران باید در خصوص ایجاد کمپ ماده ۱۶ اقدام کنند چراکه ضرورت دارد هر شهرستان امکانات و فضای لازم را برای جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر داشته باشد.

استاندار البرز اضافه کرد: تمامی شهرستان های استان باید مجامع خیرین امنیت ساز خود را فعال و راه اندازی کنند.

وی گفت: فرمانداران در شهرستان های هفت گانه البرز باید در مبارزه با جرم و اعتیاد در مناطق خود رقابت کنند و فرمانداری که بهترین عملکرد را داشته باشد مورد تقدیر قرار می گیرد.

عبداللهی افزود: مقرر شد شهرداری های استان در خصوص نصب دوربین های نظارتی همراهی لازم را داشته باشند.

وی گفت: نهضت پارکینگ سازی نیز باید در البرز راه اندازی شود چراکه بیشترین سرقت ها بدلیل عدم وجود مکان مناسب برای پارک ماشین صورت می گیرد.

کدخبر: 478