سه‌شنبه، 07 دی 1400 - 08:48

مدیران استان از ظرفیت اصحاب رسانه البرز برای تبیین و تشریح برنامه ها استفاده کنند

مردم باید از روند امور و برنامه های کارگزاران نظام مطلع شوند.تقویت زیرساخت های البرز را نشانه گرفته ایم.برای جبران کمبودها و عقب ماندگی های البرز باید با جدیت بیشتری برنامه ریزی و اقدام کنیم

آیین باور- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برنامه های خوبی در البرز در حال شکل گیری است و با توجه به احصا مشکلات و کمبودها، در حال پیگیری و اجرای اهداف زیربنایی و بزرگی هستیم از این رو از تمامی مدیران و مسئولان استان انتظار دارم که اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی از کارآمدی نظام را در دستور کار قرار دهند.

مجتبی عبداللهی در جلسه برنامه ریزی برای بودجه 1401 که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با اشاره به اینکه البرز در بسیاری از سرانه ها با ضعف جدی مواجه است، افزود: ضرورت دارد که مجدانه و برنامه محور برای جبران کاستی ها و عقب ماندگی ها وارد عمل شویم.
وی ادامه داد: باید منابع موجود را به گونه ای مدیریت و برنامه ریزی کنیم که بتوانیم اقدامات و پروژه های موثر با نتایج مطلوب و ملموس را به مرحله اجرا برسانیم.
عبداللهی گفت: مردم از ما انتظار دارند که تحول ایجاد کنیم و توسعه را به معنای حقیقی محقق کنیم.
وی افزود: برای توسعه پایدار باید منابع پایدار را مورد توجه ویژه قرار دهیم، بر این اساس البرز دارای ظرفیت های فراوانی است که باید همه با انسجام و همدلی به شکوفایی آنها بپردازیم.
استاندار البرز گفت: برنامه های خوبی در البرز در حال شکل گیری است و با توجه به احصا مشکلات و کمبودها، در حال پیگیری و اجرای اهداف زیربنایی و بزرگی هستیم از این رو از تمامی مدیران و مسئولان استان انتظار دارم که اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی از کارآمدی نظام را در دستور کار قرار دهند.
وی افزود: باید ارتباط بیشتری با رسانه های داشته باشید تا مردم اخبار صحیح را از دریچه شما دریافت کنند و جای خرسندی دارد که رسانه های البرز نیز همراه هستند و البته گلایه دارند که مسئولان استان در راه اطلاع رسانی همراهی لازم را ندارند.

کدخبر: 491