چهارشنبه، 22 دی 1400 - 10:35

۱۲ متری حصارک_ امامزاده محمد (ع) بازگشایی شد

همکاری اهالی هر منطقه موجب تسهیل در روند بازگشایی‌ها و رفع مشکلات خواهد شد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه بازگشایی معابر شهری گامی برای توسعه متوازن است، گفت: شهرداری با فراهم‌آوردن شرایط لازم، خواست شهروندان مبنی بر بازگشایی معابر مهم را محقق و برآورده سازد.
 
 حسین مهاجری در جلسه کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج، اظهار کرد: با عنایت به درخواست‌های مکرر اهالی خیابان المهدی حصارک مبنی بر بازگشایی معبر ۱۲ متری عبوری از ضلع شمال امامزاده محمد (ع) خط پروژه معبر مذکور مطابق طرح تفصیلی مصوب به بازار روز موجود برخورد و عملاً اجرای آن امکان پذیر نبود.

وی افزود: در این راستا شهرداری جهت حل مشکل نسبت به تغییر خط پروژه، پس از دریافت مصوبه کمیسیون ماده پنج به تغییر خط پروژه از مساحت واقع در طرح از ۷۰۰ مترمربع به یک‌هزار و ۸۰ مترمربع افزایش و تغییر پیدا کرد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: طی لایحه شهرداری، اعضای شورای شهر موافقت کردند که با توجه به خط پروژه مصوب کمیسیون ماده پنج در رابطه با خیابان ۱۲ متری عبوری از ضلع شمالی امامزاده محمد (ع) نسبت به اعطای ۳۸۰ مترمربع تراکم تجاری به عنوان جبران غرامت مساحت ۳۸۰ مترمربع ناشی از تغییر خط پروژه در محل مورد توافق شهرداری کرج با اداره کل اوقاف استان البرز در اراضی امامزاده پس از دریافت مصوبه کمیسیون ماده پنج اقدام کند.

وی با بیان اینکه طرح بازگشایی و تعریض معابر بنا به ضروریات منطقه و با اولویت‌بندی انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: همکاری اهالی هر منطقه موجب تسهیل در روند بازگشایی‌ها و رفع مشکلات خواهد شد.

کدخبر: 536