سه‌شنبه، 05 بهمن 1400 - 11:03

انتزاع شهرداری فردیس از کرج در دستور کار معاونت عمرانی استانداری البرز

انتزاu شهرداری فردیس از کرج به عنوان مهمترین مطالبه مردم این شهرها در دستور کار معاونت عمرانی استانداری البرز قرار گرفت.

آیین باور -  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در جلسه ای که بدین منظور در سالن جلسات معاونت عمران برگزار شد، اظهار داشت: با تشکیل شهرستان فردیس در سال 96 به عنوان ششمین شهرستان استان البرز، موضوع انتزاع شهرداری این دو شهر مورد توجه معاونت عمران قرار گرفت اما با توجه به حائز اهمیت بودن این موضوع، باید تمامی موارد به دقت مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد تا خللی در انجام امور بوجود نیاید.
ابوالفضل فانی افزود: این نشست نیز در راستای این مهم تشکیل گردیده تا در خصوص موضوعات مهم و مرتبط از جمله؛ خدمات شهری، نیروهای شاغل، املاک، باغات و همچنین ناوگان حمل و نقل شهری تدابیر لازم اتخاذ گردد.
وی با تاکید بر اینکه تا تعیین تکلیف نهایی نباید خللی در خدمت رسانی به مردم کلانشهر کرج و فردیس صورت گیرد، تصریح کرد: مقوله خدمات شهری و حمل و نقل عمومی از جمله موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید از سوی شهرداری های کلانشهر کرج و فردیس مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز یادآور شد: تعیین تکلیف نیروهای شاغل و همچنین محدوده املاک و مستغلات هر دو شهرداری نیز از دیگر مسائل مهم و ضروری است که باید با نگاهی دقیق و کارشناسی به گونه ای مورد مطالعه قرار گیرد که روند خدمت رسانی مناسب به شهروندان با مشکل و یا معضلی مواجه نشود.

کدخبر: 557