سه‌شنبه، 18 خرداد 1400 - 08:42

قتل پدرانه!

رییس پلیس آگاهی البرز گفت: فردی که به دلیل مصرف مواد روانگردان شیشه اقدام به قتل پسر ۲۳ ساله خود کرده بود، در کرج دستگیر شد.

 سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در پی اعلام مرکز پیام پلیس آگاهی مبنی بر وقوع یک فقره قتل عمد در منطقه شاهین ویلا کرج، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی البرز با بیان این که در بررسی‌های میدانی کارآگاهان مشخص شد که مقتول توسط پدرش که فردی معتاد بوده به قتل رسیده است، افزود: بلافاصله اقدامات پلیسی کارآگاهان آغاز و در کمتر از ۴۸ ساعت مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر شد.

سرهنگ نادر بیگی گفت: قاتل در تحقیقات تکمیلی عنوان کرد که در روز حادثه میزان زیادی ماده روان گردان شیشه مصرف کرده و برای دیدن پسرم به خانه رفتم که در هنگام ورود با همسرم درگیر شده و چند ضربه با پشت چاقو به سر او زدم که پسرم با دیدن درگیری ما قصد جدا کردن ما را داشت که در یک آن نفهمیدم چه شد که با چاقو به شکم و سینه پسرم ضربه وارد کرده و از محل فرار کردم.

وی با اشاره به معرفی قاتل به مراجع قضایی افزود: مصرف مواد روان گردن مغز را به کلی از کار می‌اندازد و در هنگام مصرف این مواد، افراد دست به اقداماتی می‌زنند که سال‌ها پشیمانی به دنبال دارد.

کدخبر: 59