سه‌شنبه، 18 خرداد 1400 - 11:42

بازدید از پارک ایران کوچک پولی می شود

برای گردش در پارک ایران کوچک بلیت بخرید

بازدید از پارک ایران کوچک تا پایان خرداد ماه رایگان است، ولی از ابتدای تیرماه، از گردشگران مبلغی به عنوان ورودی گرفته می‌شود.البته این خبر مسرت بخشی است که می تواند مجموعه پارک را از گزند گردشگران مخرب و بی هدف محفوظ نگدارد.

 رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به این که در‌های پارک ایران کوچک به روی بازدیدکنندگان باز است، گفت: امکان بازدید عمومی از این مجموعه برای همه علاقه‌مندان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ایجاد شده است.

پیمان بضاعتی پور افزود: بازدید از این پارک تا پایان خرداد ماه رایگان است، ولی از ابتدای تیرماه، از گردشگران مبلغی به عنوان ورودی گرفته می‌شود.

بضاعتی پور با بیان این که اوایل ماه آینده نیز 2 پارک دیگر به بهره برداری می‌رسد، گفت: پارک ۱۰ هکتاری شهید ایرانی در حصارک و پارک بین فازی مهر شهر در نیمه اول تیرماه افتتاح می‌شود.

بازدید از پارک ایران کوچک پولی می شود

او افزود: علاوه براین، سومین تصفیه خانه محلی کرج هم با هدف تامین آب خام پایدار فضای سبز، حذف آب شرب و برداشت از سفره‌های زیرزمینی در تیرماه به بهره برداری می‌رسد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: تصفیه خانه محله دولت آباد سومین تصفیه خانه کرج است و پیش از این 2 تصفیه خانه نیز در منطقه مهرویلا و حصارک به بهره برداری رسیده است.

او افزود: عملیات احداث این تصفیه خانه با ظرفیت ۱۰۰۰ متر مکعب در محله دولت‌آباد کرج رو به پایان است.

 
 

کدخبر: 61