پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 09:32

۲۹ پروژه در چهارباغ افتتاح شد

۲۹ پروژه در بخش دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در شهرستان چهارباغ نیز ۲۹ پروژه در بخش دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان چهارباغ که روز چهارشنبه همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت، ضمن گرامیداشت این ایام، با اشاره به اینکه امسال بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر قریب به ۳۰۰ پروژه در البرز به بهره برداری می رسد، افزود: در شهرستان چهارباغ نیز ۲۹ پروژه در بخش دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.
عبداللهی گفت: در این شهرستان یک مرکز جامع خدمات سلامت و یک مدرسه خیرساز مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: همچنین عملیات اجرایی یک مرکز جامع خدمات سلامت و مدرسه خیرساز دیگر آغاز شد که امید است با تکمیل آنها بخشی از نیازهای مردم در این منطقه جبران شود.
استاندار البرز گفت: امید است با اتحاد و انسجامی که در استان شکل گرفته بتوانیم گام های بزرگی در جهت ایجاد رفاه و آرامش و کسب رضایتمندی مردم در البرز برداریم.
وی افزود: پیگیری های بسیار خوبی در راستای ارتقا سرانه ها بویژه آموزشی و درمانی البرز شکل گرفته و امید است نتایج رضایت بخشی برای مردم داشته باشد.
عبداللهی گفت: کاهش ترافیک استان و تکمیل و آغاز پروژه های مهم عمرانی نیز در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: درصدد هستیم با افزایش حق آبه استان از محل سدهای مستقر، میزان بهره برداری از منابع زیرزمینی را کاهش دهیم و برای این منظور تکمیل رینگ آبرسانی البرز را هم در برنامه داریم.
*دیدار با خانواده شهید زراعتکار در چهارباغ
همچنین استاندار البرز در منزل شهید زراعتکار در روستای لشکرآباد شهرستان چهارباغ حضور یافته و با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.
امروز یک طرح کشت گلخانه ای نیز در چهارباغ با حضور استاندار البرز به بهره برداری رسید.

کدخبر: 613