چهارشنبه، 11 اسفند 1400 - 07:58

دستور وزیر بهداشت برای ارائه تمام خدمات درمانی به ستاره فوتبال بانوان

وزیر بهداشت در پی رخداد سانحه و به کما رفتن ستاره جوان فوتبال زنان ایران، دستور داد هرگونه خدمات درمانی ضروری به این بانوی ورزشکار ارائه شود.

 "بهرام عین اللهی" با تماس با خانواده "آرزو حیدری" و ابراز همدردی، شفای عاجل این بانوی ورزشکار را مسئلت کرد.

"آرزو حضرتی" بازیکن تیم ملی جوانان و نوجوانان ایران که دچار سانحه شده است اکنون در حالت کما به سر می‌برد و از ناحیه جمجمه و فک دچار شکستگی شده است.
این بانوی ورزشکار، دچار ضربه مغزی نشده است و پزشکان درباره بهبودی اش ابراز امیدواری کرده اند.

آرزو حضرتی متولد سال 1383 و اصالتا مازندرانی می باشد. از زندگی شخصی او اطلاعات دقیقی در دست نیست. او فوتبالیست است و از بازیکتان فوتبال باشگاه سپیدار قائمشهر می باشد. همچنین او عضو تیم ملی فوتبال دختران ایرن نیز است. او در باشگاه سپیدار با شماره پیراهن 13 برای این تیم بازی می کند. از آرزو حضرتی به عنوان یکی از پدیده های فوتبال زنان ایرن یاد می کنند. بازی های درخشان او در زمین بازی فوتبال باعث شده این عنوان به او داده شود. او سابقه حضور در تورنمنت کافا را نیز در کارنامه حرفه ای خود دارد

آرزو حضرتی در کما

آرزو حضرتی 17 ساله و از اعضای فوتبال باشگاه سپیدار قائمشهر در تصادفی شدید به کما رفت. او از دختران فوتبالیستی می باشد که به عنوان پدیده فوتبال زنان ایران از او نام می برند و توانسته به اردوی تیم‌های نوجوانان و جوانان ایران دعوت شود. آرزو حضرتی امروز 9 اسفند 1400 در روستای سنگتاب با تصادف شدیدی مواجه شد. در این تصادف او از ناحیه جمجمه و فک دچار شکستگی شده و وضعیت مساعدی ندارد و متاسفانه در کما رفته است. فرار راننده از حادثه تصادف باعث تاخیر او در به بیمارستان رساندن آرزو حضرتی شده است. با آرزوی بهبودی و سلامتی برای این بازیکن فوتبال.

 

کدخبر: 671

خبرنگار: فریبا کلاهی