دوشنبه، 15 فروردین 1401 - 10:39

بودجه ۶ هزار و یکصد میلیاردی و فهرست طولانی کارهای زمین مانده کرج

 با ارائه بودجه پیشنهادی شهرداری در سال گذشته و پس از آن بررسی و انجام اصلاحات مورد نیاز در دفترچه پیشنهادی، به اندازه‌های توان مدیریت شهری برنامه های متنوعی برای شهر دیده شد.

آیین باور - رئیس شورای شهر کرج گفت: لازمه تحقق این اهداف، اجرای صحیح امور در کنار برنامه‌ریزی، مشورت با نخبگان و بکارگیری روحیه جهادی و تفکر بسیجی در همه مدیران و مسئولان است.

وی  حاطرنشان کرد: تلاش شده بهترین بودجه با بیشترین میزان دقت، اصلاح و بررسی تهیه شود به طوری که برای امسال رقم ۶ هزار و یکصد میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است.

به گفته چپردار، سال گذشته مدیریت شهری مجری بودجه دوره پنجم بود؛ این در حالی است که امسال بودجه شورای ششم اجرا خواهد شد و از این نظر تحقق اهداف بودجه از اهمیت بسزایی برخوردار است و مسئولیت تحقق آن تماماً بعهده شورای ششم و مدیریت شهری منتخب است.

این مسئول، حمایت از مدیران و مجریان بودجه مصوب را از وظایف اعضای شورا عنوان کرد و ادامه داد: همچنین از شهرداری کرج انتظار داریم در اتخاذ همه تصمیمات، به میزان وظیفه نظارتی شورا، اعضای این پارلمان را در جریان قرار دهند.

وی با بیان اینکه در تدوین بودجه شهرداری کرج، عمده نگاه ما به مطالبات اصلی مردم همچون پسماند، زباله، آسفالت، ترافیک، عمران و بهسازی شهر معطوف بوده است، اضافه کرد: بخش دیگری از بودجه نیز به پروژه‌های بزرگی همچون بزرگراه شمالی و قطار شهری اختصاص یافته که تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیت‌های استانی و ملی برای این امر بهره ببریم چرا که در اولویت بودجه‌های شهرداری تحقق مطالبات اصلی مردم قرار دارد و تکمیل پروژه های بزرگی که به آن تعهد سپرده ایم جز با مشارکت مدیریت شهری، مدیریت های استانی،استاندار  و دولت مردمی به سرانجام نخواهد رسید.

 

 

کدخبر: 718

خبرنگار: فریبا کلاهی