سه‌شنبه، 24 خرداد 1401 - 14:47

مجمع معتمدین استان با مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند

باید زمینه ای فراهم شود که شاهد نقش آفرینی بیشتر و ملموس این عزیزان در عرصه های مختلف شهر و استان باشیم.

آیین باور _ظهر امروز سه شنبه 24 خرداد، تعدادی از نخبگان، فعالان فرهنگی و معتمدین محلات مختلف شهرستان کرج با عبدالله دارایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در محل این اداره کل دیدار و درباره موضوعات مختلف و مطالبات مردمی درباره اشتغال و مباحث مشکلات استان بحث و گفتگو کردند.

در این دیدار 40 تن از اعضای مجمع معتمدین استان شامل اقشار مختلف مردمی از میان فرهنگیان ، بانوان ، کارکنان و کارمندان دولت  با مهندس دارایی دیدار و گفتگو کرده و مشکلات  و چالشهای مورد نظر مردم استان را مطرح و پیشنهاداتی را مطرح کردند.

مهندس عبدالله دارایی نیز پس از استماع سخنان معتمدین رسیدگی  به مشکلات مردمی در استان در حوزه های کارگری، اشتغال، تعاون، روابط کار و معیشتی را از برنامه های اصلی این اداره کل مطرح کرد و از آمادگی همکاری همه جانبه اداره کل با مجمع معتمدین استان البرز خبر داد.

وی خاطر نشان کرد : اقدامات مجمع معتمدین موجب پدید آمدن فضایی که منجر به تقویت اعتماد عمومی در بین مردم استان می گردد و می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات شهری در حوزه های مختلف باشد و اعضای مجمع، مرکز ثقل اندیشه و تجارب عزیزانی است که سالهای سال با دلسوزی و پیگیری، به دنبال مرتفع نمودن مشکلات و تسهیل در انجام امور مدیران هستند لذا باید زمینه ای فراهم شود که شاهد نقش آفرینی بیشتر و ملموس این عزیزان در عرصه های مختلف شهر و استان باشیم.

دارایی ادامه داد : خدمت رسانی به جامعه هدف گسترده و متنوع اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی  بدون کمک آحاد جامعه بسیار کار سختی است و این چالش نیازمند حضور خیّرین ، معتمدین و افراد تأثیرگذار در کنار و همراه با مجموعه این اداره کل برای رفع مسائل مردمی است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی در این نشست به تشریح اقدامات اداره کل برای رفع مشکلات مختلف جامعه هدف این مجموعه پرداخت .

در پایان این نشست لوح تقدیری از سوی مجمع معتمدین استان البرز به پاس پیگیری،درایت و شکیبایی و اقدامات جهادی مهندس دارایی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی البرز در پیگیری مشکلات اقشار مختلف مردمی اهدا و از زحمات ایشان تقدیر و تجلیل شد.

کدخبر: 829